חמדת

logo

אודות הפרויקט

במעלה ההר אל מול נוף בראשית עוצר נשימה, שוכן היישוב חמדת, יישוב קהילתי דתי בצפון בקעת הירדן. בחמדת מתגוררות כיום כ- 50 משפחות מגוונות, המשלבות חינוך וציונות עם איכות חיים באווירה כפרית ופסטורלית (שמורת טבע ממש). בחמדת תמצאו מגוון שירותים קהילתיים שונים ביניהם: מזכירות, בית כנסת, מקווה, ספרייה, מועדון נוער, מכינה קדם צבאית, גן שעשועים ועוד. אלפי התורמוסים והכלניות שיתגלו לעיניכם בעונת האביב, יזכירו לכם שוב ושוב שזה

1,571,000

מפרט טכני

כללי

< דלת רב בריח בכניסה לדירה
< חיפוי טיח
< 2 חניות בתחום המגרש
<הכנה למזגנים
< הכנה לטעינת רכב בחניה

חשמל

< חשמל תלת פאזי
< דוד שמש 150 ליטר
< מפסקי גביס שו''ע

מטבח

ארונות מטבח איכותיים
<שיש קיסר
<הכנה למדיח כלים
<2 כיורים נפרדים במטבח
<מטבח איכותי מסנדוויץ
כולל יחידת בילד אין

אמבטיה

>ארונות אמבטיה
<אסלות תלויות ומיכלים סמויים
>ברזים סדרת יערה / שו"ע

גינה

- שבילי אבן משתלבת
- משטח מרוצף בגינה
- ברז בגינה
-גדרות ומעקות לפי הצורך
- אדמה גננית

ריצוף

- 80*80 בחדרים.
- ריצוף נגד החלקה
- בחדרי הרחצה 33/33

חלונות ותריסים

>חלונות אלומיניום+בידודית
>תריסי אלומיניום
>רשתות בחלונות
> ויטרינות בסלון עם מנגנון שבת
>דלתות פנים – פנדור דגם יוניק / דלת פולימרית

אודות היזם

תנועת ההתיישבות אמנה – על ידי חברת הבת שלה "בנייני בר אמנה" יוזמת ומובילה פרויקטים של בנייה למגורים ביישוביה וברחבי יישובי יש"ע.
לבנייני בר אמנה עשרות פרויקטים ברחבי יו"ש, הגליל והנגב, ומוניטין בנייה של אלפי יחידות דיור.
הקו המנחה את בנייני בר אמנה הוא בניית בתים צמודי קרקע, באיכות מעולה, בשיטת הבית הצומח. שיטה זו מתאימה הן לזוגות צעירים הנמצאים בראשית דרכם, והן למשפחות בעלות ילדים. הבתים ברובם נבנים עם מעטפת לקומה השניה המאפשרת לזוגות להרחיב את ביתם ואף להכפיל את שטחו בעלויות נמוכות יחסית, בקלות וללא הפרעה להמשך מהלך החיים התקין בבית או בשכונה. לתושבי היישוב ולמשתכנים הפוטנציאליים יש משקל רב בהכרעה על דגם הבית, מבנה השכונה ושאר הגורמים המושפעים ברובם מאופיו של היישוב.
בנייני בר אמנה, כיזם, מעסיקה את טובי החברות המתמחות בבניית שכונות צמודות קרקע, ומלווה את הפרויקטים השונים על ידי חברות הנדסיות המפקחות על התהליך בשלביו השונים. כחלק ממדיניות איכות השירות, ניסחה החברה אמנת שירות, המגדירה את תפיסת השירות החדשה ואת מחויבות בנייני בר אמנה כלפי לקוחותיה: שקיפות מלאה ואספקת מידע אמין, שרות זמין ויעיל של אנשי מקצוע, אדיבות והקשבה ללקוח, פתיחות לרעיונות חדשים, תמיכה במפעל ההתיישבות ומעל לכל- התחייבות לבניה ולפיתוח ברמה גבוהה.

צור קשר

* צמוד למדד המחירים לצרכן

בניה ועיצוב