עלי זהב

zahav

אודות הפרויקט

עלי זהב הינו יישוב קהילתי בו חיות זו לצד זו בהרמוניה משפחות דתיות לאומיות וחילוניות. היישוב ממוקם במרכז הארץ, בקרבה לכביש 5 חוצה שומרון וליישוב ברוכין ולשם. עלי זהב מוקפת בטבע ובנוף עוצר נשימה, שמייצרים אווירה כפרית נעימה מבלי לוותר על קרבה לכל מה שחשוב. חיי הקהילה התוססים ביישוב הצומח מציעים מגוון פעילויות למבוגרים ולילדים, טיולים, ערבי שירה, אירועי ספורט, פעילויות תרבות, חוגים, פעילויות לגיל השלישי ועוד.  מיקום אידיאלי עבור משפחות צעירות וגדולות המחפשות חיי נוחות במרכז.

בניה רוויה-5/6 חד', בניה עברית, גינות+מרפסות

החל מ- 2,261,000

מפרט טכני

חשמל

◆ חשמל תלת פאזי ◆ דוד שמש  150 ל’ ◆ מפסקי גביס ◆ אינטרקום ◆ מיזוג אוויר מיני מרכזי

מטבח

◆ כ-9 מטר ארונות מטבח     איכותיים עליונים ותחתונים ◆ שיש קיסר ◆ שני כיורים בהתקנה שטוחה ◆ הכנה למדיח כלים

אמבטיה

◆ ארונות אמבטיה ◆ ברזי פרח ◆ אסלות תלויות ◆ חיפוי חדרי אמבטיה עד גובה 2 מ׳ ◆ כיור נטילת ידיים

גינה

◆ שבילי אבן משתלבת ◆ משטח מרוצף בגינה ◆ ברז בגינה ◆ גדרות ומעקות לפי הצורך ◆ אדמה גננית

ריצוף

◆ ריצוף גרניט פורצלן 80*80 ◆ ריצוף נגד החלקה בחדרי הרחצה 33/33

אודות היזם

תנועת ההתיישבות אמנה – על ידי חברת הבת שלה "בנייני בר אמנה" יוזמת ומובילה פרויקטים של בנייה למגורים ביישוביה וברחבי יישובי יש"ע.
לבנייני בר אמנה עשרות פרויקטים ברחבי יו"ש, הגליל והנגב, ומוניטין בנייה של אלפי יחידות דיור.
הקו המנחה את בנייני בר אמנה הוא בניית בתים צמודי קרקע, באיכות מעולה, בשיטת הבית הצומח. שיטה זו מתאימה הן לזוגות צעירים הנמצאים בראשית דרכם, והן למשפחות בעלות ילדים. הבתים ברובם נבנים עם מעטפת לקומה השניה המאפשרת לזוגות להרחיב את ביתם ואף להכפיל את שטחו בעלויות נמוכות יחסית, בקלות וללא הפרעה להמשך מהלך החיים התקין בבית או בשכונה. לתושבי היישוב ולמשתכנים הפוטנציאליים יש משקל רב בהכרעה על דגם הבית, מבנה השכונה ושאר הגורמים המושפעים ברובם מאופיו של היישוב.
בנייני בר אמנה, כיזם, מעסיקה את טובי החברות המתמחות בבניית שכונות צמודות קרקע, ומלווה את הפרויקטים השונים על ידי חברות הנדסיות המפקחות על התהליך בשלביו השונים. כחלק ממדיניות איכות השירות, ניסחה החברה אמנת שירות, המגדירה את תפיסת השירות החדשה ואת מחויבות בנייני בר אמנה כלפי לקוחותיה: שקיפות מלאה ואספקת מידע אמין, שרות זמין ויעיל של אנשי מקצוע, אדיבות והקשבה ללקוח, פתיחות לרעיונות חדשים, תמיכה במפעל ההתיישבות ומעל לכל- התחייבות לבניה ולפיתוח ברמה גבוהה.

צור קשר

* צמוד למדד המחירים לצרכן

בניה ועיצוב