ישוב עתניאל

עתניאל לוגו

אודות הפרויקט

בפרויקט מגוון של דירות שונות עם אופציות להרחבה בעתיד. דירת 4 בגודל 118 מ' חדרים עם גינה ענקית (70 מ"ר) ומרפסת (60 מ"ר), נוף מדברי ופתוח, מרחבים, רמת גימור גבוהה, חיפוי אבן בסטנדרט גבוה.

עתניאל רואה את עצמה כנושאת דגל ההתיישבות והצמיחה בהר חברון, ואכן כמות המשפחות הנקלטות, היקף הפעילות ופיתוח הישוב בשנים האחרונות מדברים בעד עצמם. אל מול אתגרי התקופה עתניאל שואפת לפרוץ קדימה, לראות את העתיד ולהשקיע השקעה יתרה בפרויקטים שונים, אשר מטרתם הינה להעצים את החוסן הישובי, לקלוט משפחות חדשות לישוב, ולמתג את עתניאל כישוב בעל איכות חיים גבוהה.

הזדמנות אחרונה להיכנס לבית חדש עוד בקיץ הקרוב!

 

החל מ- 1,191,000

מפרט טכני

כללי

< בניית אבן/ציפוי אבן
< ריצוף גרינט פורצלן
< ברז גינה - לדירות גן בלבד
< אדמה גגנית - לדירות גן בלבד
< גדרות ומעקות לפי הצורך
< מרפסת שמש ביציאה מהסלון
< דלת פלדלת בכניסה לדירה

חשמל

< מפסקי גוויס או שו"ע
< חשמל תלת פאזי (25*3)
< נדוד שמש 150 ליטר
< שעון שבת

מטבח

< ארונות מטבח איכותיים מגוף סנדוויץ
< שיש אבן קיסר
< הכנה למדיח כלים
< ברזי פרח של חמת (או שו"ע)

אמבטיה

< אמבטיה אקרילית < קרמיקה באמבטיה ובחדר רחצה הורים עד גובה 2 מ'

ריצוף

< ריצוף אנטיסליפ באמבטיה

חלונות ותריסים

< חלונות אלומניום קליל
< תריס חשמלי בסלון +שעון שבת אינטגרלי (צומת)
< רשתות בכל החלונות
< חלונות זכוכית בידודית

אודות הישוב

עתניאל הוא ישוב קהילתי דתי בדרום הר חברון, ששוכן על הציר המרכזי בדרך האבות בין ירושלים לבאר שבע. הישוב מחדש התיישבות יהודית מול תל דביר העתיקה, עירו של השופט הראשון עתניאל בן קנז. קהילת עתניאל היא קהילה חמה, שמחה, תוססת ופתוחה ומונה למעלה מ-160 משפחות ויותר מאלף תושבים, עם הפנים קדימה לצמיחה וגדילה.
חלק מהותי מאופיו של הישוב הוא העזרה ההדדית הענפה הקיימת בו. תושבי הישוב מטפחים את הרבגוניות המאפיינת אותו ומקיימים חיי קהילה עשירים.
מוזמנים להכיר ולהצטרף למשפחות החדשות שבחרו להקים את הבית שלהם כאן אצלנו.

אודות היזם

תנועת ההתיישבות אמנה – על ידי חברת הבת שלה "בנייני בר אמנה" יוזמת ומובילה פרויקטים של בנייה למגורים ביישוביה וברחבי יישובי יש"ע. לבנייני בר אמנה עשרות פרויקטים ברחבי יו"ש, הגליל והנגב, ומוניטין בנייה של אלפי יחידות דיור. בשנים האחרונות, הקו המנחה את בנייני בר אמנה הוא בנייה מדורגת או רוויה, בנוסף לצמודי הקרקע. לתושבי היישוב ולמשתכנים הפוטנציאליים יש משקל רב בהכרעה על דגם הבית, מבנה השכונה ושאר הגורמים המושפעים ברובם מאופיו של היישוב. בנייני בר אמנה, כיזם, מעסיקה את טובי החברות המתמחות בבניית שכונות צמודות קרקע, ומלווה את הפרויקטים השונים על ידי חברות הנדסיות המפקחות על התהליך בשלביו השונים. כחלק ממדיניות איכות השירות, ניסחה החברה אמנת שירות, המגדירה את תפיסת השירות החדשה ואת מחויבות בנייני בר אמנה כלפי לקוחותיה: שקיפות מלאה ואספקת מידע אמין, שרות זמין ויעיל של אנשי מקצוע, אדיבות והקשבה ללקוח, פתיחות לרעיונות חדשים, תמיכה במפעל ההתיישבות ומעל לכל- התחייבות לבניה ולפיתוח ברמה גבוהה.

צור קשר

* כל המחירים צמודים למדד תשומות הבניה
מפרט טכני- לא סופי

בניה ועיצוב